Asistent/ka nákupu a logistiky - možnost využívat jazyky Mělník

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mělník

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč/měsíc

Značka:

2000207588

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Mělník

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka nákupu a logistiky - Možnost využívat jazyky!

Náplň práce:
* Komunikace s obchodními partnery
* Domlouvání objednávek a dodání s dodavateli zboží
* Zajišťování logistických služeb u dodavatelů – objednávka kamiónů pro přepravu zboží (ČR i Evropa)
* Objednávání materiálu potřebného na skladě a v kanceláři – objednávání přepravních boxů, obalového materiálu, kancelářských potřeb
* Komunikace s celním deklarantem – domlouvání termínů, zasílání dokumentace, případně přítomnost při clení
* Zajištění cenových nabídek zájemcům o spolupráci / klientům
* Dohledávání jednotlivých dílů z objednávek, ověřování jejich dostupnosti, změny množství, cen atd. a předávání informací v rámci týmu
* Shromažďování podkladů od zaměstnanců a předávání finančnímu oddělení (scanování účtenek, nemocenských, dovolených atd.)
* Vedení evidence příchodů a odchodů zaměstnanců
* Hledání nových dodavatelů v logistice
* Plánování kapacit skladu – znalost aktuálního stavu skladu, jeho kapacity, podle toho řízení objednávek
* Kontrola příchozích faktur od dodavatelů, jestli souhlasí dodaná služba (doprava zboží), případně jestli bylo dodáno fakturované zboží – ve spolupráci s vedoucím logistického centra

Požadujeme:
* SŠ vzdělání
* Český jazyk na komunikativní úroveň
* Znalost ruského jazyka podmínkou
* Znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
* Zkušenosti – v oblasti nákupu, logistiky nebo administrativy
* Znalost balíčku MS Office
* Komunikativní dovednosti, organizační schopnosti
* Zodpovědnost, spolehlivost, smysl pro detail

Nabízíme:
* Stabilní pozici v malé rodinné firmě
* Práci na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
* Atraktivní kvartální bonusy
* Příspěvek na dojíždění ve výši 5 000 Kč
* Možnost občasné práce z domova po domluvě
* Místo výkonu práce: Mělník

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant